współpraca

NIDAGRAVEL: nowatorski produkt w dziedzinie utwardzania sypkich nawierzchni grysowych i żwirowych.

Grupę docelową zastosowania systemu stanowią: drogi dojazdowe, parkingi publiczne oraz prywatne; alejki parkowe i ogrodowe; tarasy, ogrody, patio; tereny gier i zabaw oraz rekreacyjne. Zalety nawierzchni z użyciem maty Nidagravel: nawierzchnia zachowuje doskonałą przepuszczalność; oferuje wysoką funkcjonalność (komfort w użytkowaniu pieszym i kołowym); żwir zachowuje naturalny kolor; gotowa nawierzchnia wymaga minimum konserwacji, w odróżnieniu od tradycyjnych nawierzchni żwirowych. Podstawę systemu stanowią prasowane arkusze polipropylenu o strukturze plastra miodu wykończone od spodu geowłókniną. Daje to następujące korzyści: zapobiega przedostawaniu się żwiru pod arkusz, co z kolei zapobiega "wypływaniu" arkusza na wierzch; zapobiega wprasowywaniu żwiru w podłoże, co redukuje konieczność uzupełniania pokrycia arkuszy; ogranicza przerost korzeni i chwastów; gwarantuje swobodne przenikanie wody do podłoża.

MY GREEN SPACE

Portal, w którym Inwestor znajdzie najlepszych architektów krajobrazu i wykonawców ogrodów ze swojego regionu. Odwiedź stronę www.mygreenspace.pl.

ILUMINACJA, oświetlenie

GALERIA DIZAJNU obrała sobie jeden cel - kreowanie przestrzeni światłem według innowacyjnych trendów XXI wieku, z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, pozostając w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Ostatnie posty

news
05-03-2016
ATOCHA, czyli stacja kolejowa w Madrycie.

Jakiś czas temu dobudowano do budynku kolejowego nową cześć - typowo przystosowaną do superszybkich hiszpańskich pociągów. Na starej pozostały wciąż kasy biletowe i super tropikalny ogród-składający się z ponad 400 gatunków roślin.

news
03-03-2016
Rewitalizacja bulwarów

Efekty rewitalizacji bulwarów nad Odrą będzie można już niedługo podziwiać samemu, a teraz mocny zastrzyk zmian na fotkach! Ja wciąż pamiętam stare lipy, które tam rosły w pięknych dających cień alejach... akceptujecie takie rozwiązanie jak to teraz?!